Divadélko ANDROMEDA Praha

Dvoučlenný divadelní soubor, hrající pro děti, patří ke špičkám v oboru, pořady mají vždy pěkné dekorace, vždy pěkné písničky, vždy pěkné všecko…
Vlastní aparatura a doprava jedním osobním vozem.

Veselé Ladovy pohádky

Dvě známé pohádky O Červené Karkulce a O neposlušných kůzlátkách jsou poněkud upravené, samozřejmě v dobrém: V první pohádce se děti setkají s Karkulkou, Kmotrou Liškou a dobráckým strýčkem Vlkem, který je sice schopen z hladu sníst i gramofonové desky, ale babičky nebo Karkulky by se ani nedotkl. Neposlušná kůzlátka pak dělají své hodné babičce samou starost. Dokonce se rozhodnou jít na nepřístupný Strašidelný film o Pirátu černém vlku a pak se bojí jít sama přes les domů… Samozřejmě i s nimi to nakonec dobře dopadne.
Pro MŠ a 1. st. ZŠ.

O čarodějné krčmě

Kouzla, čáry, víly, ale také spousta písniček čeká děti v této vpravdě kouzelné pohádce. Komu se podaří zachránit princeznu Lesněnku ze strašidelné krčmy? Bude to silák Divobij či starostův syn Chytrolín, kterým jde jenom o peníze nebo to dokáže drvoštěp Kuba, který má Lesněnku doopravdy rád?
Pro MŠ a 1. st. ZŠ

O chytré kmotře lišce

Jedna z nejpopulárnějších pohádek J. Lady, známá i z TV večerníčků. Liška svou chytrostí a lstivostí napálí lidi, kteří se považují za pány tvorstva. Děti i dospělé čeká spousta veselých zápletek, které samozřejmě dobře dopadnou a liška nakonec na všechny vyzraje.
Pro MŠ a 1. st. ZŠ VHODNÉ i jako rodinné představení pro veřejnost

O líném Honzovi

V pohádce s typickou ladovskou výpravou zazní řada původních písniček a líný Honza určitě rozesměje děti i dospělé. Přestože mu sudičky předpovědí, že zabije draka a dostane princeznu za ženu, je Honza tak líný, že se nechce z pece ani hnout. A tak musí nakonec pan král draka přitáhnout až do chalupy a Honzu navíc přemlouvat, aby šel na námluvy.
Pro MŠ a 1. st. ZŠ VHODNÉ i pro veřejnost

Dětský candrbál

Vedená zábava podle přání pořadatele 1- 2 hod., ve kterých se děti naučí řadu tanců a program je doplněn o nejrůznější soutěžní úkoly taneční, pěvecké, sportovní, atd. Lze použít jako samostatný program, či doplnění karnevalů, oslav apod..
Pro děti od 3 do 12 let

Veselé taneční ( 1, 2 , 3 díl

Veselá výuka základů nejznámějších českých i světových tanců ve třech pokračováních, kdy se v každém dalším díle vyučují nové tance a jejich variace. (polka, valčík, twist, letkis, rock and roll, ptačí tanec, disco, macarena, country, blues, atd.) LZE POUŽÍT i jako doplnění taneční zábavy pro dospělé.
Pro všechny věkové kategorie.

Rozpustilá olympiádička

Variabilní pořad her a soutěží ve zručnosti, pohybových schopnostech, tanci atd. Opět lze realizovat jako samostatný pořad či doplnění pořadů jiných karnevalů, setkání apod.
Pro děti od 3 do 12 let.

Mikulášská a vánoční merenda

Legrace a hry v předvánoční sváteční atmosféře. Písničky o adventních strašidlech a zvycích, soutěže s vánoční tematikou, zpívání koled, dvouhodinové vedení dětské zábavy, kde se jistě nebudou nudit ani rodiče. V případě zájmu pořadatele je program doplněn zajímavým hostem kouzelníkem, loutkohercem, mimem, hudebním klaunem apod.
Pro děti od 3 do 12 let, VHODNÉ jako představení pro veřejnost, firemní vánoční besídky apod.

Zpět na divadlo