DIVADLO Malé(h)ry - Daniela Zbytovská

Repertoár tohoto divadla patří k velmi žádaným programům pro malé i velké. Řada pohádkových představení pro děti.

Český Honza

Daniela společně se svým loutkovým pejskem hrají půvabnou pohádku nejen o Honzovi, ale také o udatné princezně , která vysvobodí Honzu z pekla a jak už to v pohádkách bývá, Honza na oplátku zabije draka a s princeznou se ožení. Pro MŠ a 1. - 3. roč. ZŠ.

Sněhová královna

Komorně laděné zpracování klasické pohádky H. Ch. Andersena, kde herečka využívá dětské fantazie, zapojuje děti do představení a hraje si s nimi. Jako rekvizity používá předměty běžné potřeby. Objevuje se na jevišti jako uklízečka, která dětem vypravuje o tajemství a kouzlu zdánlivě nepotřebných předmětů, které lidé vyhazují. Pro MŠ a 1. - 3. roč. ZŠ.

Ježibaby, strašidla a myši

Humorně laděná pohádka o hodné čarodějnici slečně Koštětové, která si spolu s dětmi a kamarádem havranem Radanem uvaří v kouzelném hrnci pohádky o čarodějnici, která pana starostu proměnila v myš, o strašidýlku, které se strašně bálo strašit a jako zákusek nabídne tanec kolem čarovného kotle. Pro MŠ a 1. st. ZŠ

O Jarunce, Matyldě a Jonášovi

Na motivy pohádek O. Syrovátky a M. Macourka O hádavé Jarunce, žertovná pohádka o tom, jak to může dopadnout, když se někdo stále hádá a hubačí. O rozmazleném Jonášovi a tetě Matyldě, jak je dobré být otužilý, zvláště pak přejete-li si stát se strážníkem na křižovatce. Partnery naší herečky jsou v této pohádce hadrový panák Jéňa a pták Rudák a samozřejmě fantazie a přirozená hravost dětí. Pro MŠ a 1. - 3. roč. ZŠ.

Zpět na divadlo