Malé taneční orchestry

KABRŇÁCI

to je zpěvák Václav Kovářík, doprovázený nejmenší dechovkou na světě - trojicí muzikantů, kteří zahrají téměř všechno, zejména ovšem nejoblíbenější melodie a písničky známých autorů, které se staly evergreeny naší lidovky.
Obsazení : harmonika, tuba, bicí.
lze přizvat další známé zpěváky, herce, lidové vypravěče, imitátory apod.

SPRINT

hudební soubor z Českomoravské vysočiny má na svém širokém repertoáru skladby snad všech našich skladatelů lehkého žánru, nechybí však ani skladby světového repertoáru

TRIJOJO

zpěvačka a trojčlenná kapela profesionálních hudebníků, dokonalý zvuk, repertoár nejširšího záběru taneční hudba, světové evergreeny i lidovky.Veskrze pohodová muzika.
Obsazení: klávesy, alt sax, trubka.
Na přání pořadatele lze rozšířit o 1- 2 zpěváky.

MARBO

hudební duo vám nabízí pro chvíle odpočinku a zábavy svoji produkci v širokém spektru žánrů.

WENDY´S FIVE HURIKÁN

klasická kapela pro zpříjemnění vašich slavnostních chvil. Obsazením se jedná o klasické combo, v podstatě všichni členové kapely zpívají. Skupina nabízí široký repertoár, který se od kapely takového ražení vyžaduje.

PROMETHEUS

řecká kapela, která vychází z řecké zpěvnosti a vrací se ke kořenům řeckých kapel v Brně

LAS VEGAS

zaručeně živá produkce kvarteta brněnských muzikantů, kteří s nadsázkou a humorem sobě vlastním připravili programová čísla:
Show:
"Cesta světem pop-music"
"Country music"
"Oldies goldies"
případně k tanci a poslechu 5 hodin plných taneční hudby.

SAGITTA

klasická barová kapela se zkušenostmi ze zahraničních angažmá v barech, na lodích atd. ve složení klávesy, altsaxofon, baskytara, zpěv nabízí repertoár světové taneční hudby, novinek popmusic našich i zahraničních, evergreeny, lidovky v podstatě vše na přání pořadatele či posluchačů.

HONZA HLAVÁČEK - ONE MAN SHOW

zpěvák, bavič, hudebníka šiřitel brněnského hantecu. Na jeho akcích to žije! Profesionální přístup, dokonalý zvuk, repertoár všech žánrů pro každou generaci.Pamatujte si, že ta nejlepší zábava je s Honzou!!!
Nabídka:
hraní na akcích všeho druhu jako One Man Show - párty, oslavy všeho druhu,rauty, k poslechu i k tanci od evergreenů, přes country, lidovku, disco a rock Evegreeny v hantecu zpívá Honza z Oltecu - pódiové vystoupení na halfplayback. Písničky, básničky a povídky v brněnském hantecu. České a světové evergreeny - pódiové vystoupení na halfplayback s písničkamize svého CD Písničky ze vzpomínek (Surf, 2004) Luis Armstrong revival - pódiové vystoupení na halfplayback, i jako částpořadu České a světové evergreeny

Zpět na hudby