Vystoupení jednotlivců a dvojic

IMITÁTOŘI

Václav Faltus
Zdeněk Izer
Petr Martinák
Libor Pantůček
Robo Kajzer (Slovensko)

SAMOSTATNÉ PROGRAMY

Josef Náhlovský a Josef Mladý
Josef Laufer
Michal Nesvadba
Upír Krejčí a Ivo Pešák - Dýza Boys

KONFERENCIÉŘI - MODERÁTOŘI

Adéla Gondíková a Dalibor Gondík (jednotlivě i v páru)
Alexander Hemala
Petr Martinák
Jana Paulová
Vojtěch Polanský
Jan Rosák
Jana Švandová
Marcela Vandrová
Lucie Výborná
Aleš Zbořil
Aleš Háma
Jakub Wehrenberg

Petr Kasnar

mistr světa v mikromagii!

Cyklotrialová exhibice

bratří Havelků z Brna je zajímavou podívanou pro diváky a lze ji předvádět venku na nejrůznějších překážkách, ale i v sálech a halách, na podiu, nebo na schodech. Tanec mistrovsky ovládaných bicyklů nad ležícím divákem atraktivitu vystoupení jenom umocňuje.

Jaroslav Čejka

mim světového jména, proslulý nejen u nás svojí kreací Slepice.V jeho vystoupení se objeví též nesmrtelná Tina Turner, ale také modelka v módní přehlídce nebo bába z českého dvorku. Nejnovější čísla nabízí Jaroslav Čejka s partnerkou: Charlie Chaplin nebo muzikálové Sestry

Jarda Schindler

imitátor se svou partnerkou nesmí chybět tam, kde se něco děje. Pořad zcela nenáročný na prostor, doprava jedním osobním autem. V pořadu se používá reprodukovaná hudba, takže pořadatel je povinen zajistit aparaturu. Krátké pásmo imitací osobností ze světa hudby , divadla i politiky ať těch dnešních, ale i těch zapomenutých. Hlasy takových jmen, jako jsou Karel Gott, Petr Spálený, Luděk Sobota, nebo např. Miloš Zeman, nebo Václav Klaus, mohou zaznít při jakékoli vhodné společenské zábavy. V průběhu 20 min. si přijdou na své všichni příznivci humoru a dobré nálady.

TRICK ROPER - lasování

Bob Kudláček - Trick Roper je dvojnásobný mistr České republiky v trikovém lasování a práci s honáckým bičem, za rok 1995,1998 a vícemistr v letech 1997 a 1999. Zároveň je držitelem dvou zápisů do Guinnesovy knihy rekordů za texaský skip a rychlostřel bičem. Robert Kudláček nabízí svoje vystoupení pro vaše společenské akce. Délka vystoupení je individuální podle vašeho přání. Pro Domy dětí a pořadatele dětských letních táborů nabízí půldenní program, spojený s výukou základů lasování a výkladem o práci amerických kovbojů a historii lasování.

Železný Zekon

Je atraktivní ozdobou všech akcí, jak jevištních, tak i v plenéru. Silové disciplíny nástupce legendárního Franty Kocourka jsou zajímavou podívanou pro všechny diváky. Trhání lan či řetězů, trhání karet i telefonních seznamů, ohýbání železa v zubech, v rukou i kolem hrdla, to jsou jen ukázky síly před skutečně nevídanými čísly: Rozbíjení balvanu na prsou, štípání špalku dřeva na hlavě, tlačení automobilu tyčí s hrotem v hrdle a závěrečné přejetí ležícího Zekona automobilem.

FAKÍR JIN FAN

Dvě vystoupení představují klasické fakírské vystoupení s polykáním a pliváním ohně i s ukázkou živých hadů a escopolodii, tj. vyprošťování se z pout, svěrací kazajky, řetězů i zavázaného pytle vše za aktivní spolupráce některého z diváků. (u escopolodie je nutná účast našeho konferenciéra )

DUO CARLOS

Kouzelníci vítězové Magiales šarivari v K.Varech, laureáti zahraničních soutěží, známí i z řady vystoupení na našich televizních obrazovkách.,Klasické kouzelné iluze zmizení a objevování lidí i předmětů, přeříznutí partnerky cirkulárkou, levitace, oživlý obraz. Prakticky vše na přání klienta - opět individuálně stavěný program.

JERRY

plastic acrobat

SAŠIDA- MIDOŠI

Sašida Midoši je držitelkou světového rekordu v počtu poloh na fakírském loži, už její přítomnost na akci je výsadou. Sašida Midoši předvádí klasickou hadí akrobacii s orientálními prvky, jako je Hadí, nebo Fakírský tanec. Vystoupení je vhodné na plesy, párty, do estrádních pořadů apod.

Zpět na prezentace firem