Produkce hudby - Manager team

produkční a umělecká agentura
Přejít na obsah

Produkce hudby

Ostatni stranky

Laďa Kerndl a Friends
náš přední zpěvák jazzu a taneční hudby, přezdívaný i mezi odborníky "Český Sinatra", člověk s letitými zkušenostmi ze světových pódií a spolupracující s nejpřednějšími kapelami nabízí taneční hudbu, jazz nebo dixieland vše na nejvyšší profesionální úrovni ve spolupráci se špičkovými muzikanty zvučných jmen. Je schopen postavit na přání repertoár i kapelu od malého po libovolně velké obsazení, od comba až po big band.
Laďa Kerndl a Terezka
Pěvecké duo otce a dcery, které dobylo nejen přízeň posluchačů, ale i všechny české televizní obrazovky.
COMBO GB
kapela sestavená z předních hudebníků orchestru G. Broma.
Ondřej Havelka
a jeho MELODY MAKERS.
Klasické bigbandy

KABRŇÁCI
to je zpěvák Václav Kovářík, doprovázený nejmenší dechovkou na světě - trojicí muzikantů, kteří zahrají téměř všechno, zejména ovšem nejoblíbenější melodie a písničky známých autorů, které se staly evergreeny naší lidovky. Obsazení : harmonika, tuba, bicí., lze přizvat další známé zpěváky, herce, lidové vypravěče, imitátory apod.
SPRINT
hudební soubor z Českomoravské vysočiny má na svém širokém repertoáru skladby snad všech našich skladatelů lehkého žánru, nechybí však ani skladby světového repertoáru
TRIJOJO
zpěvačka a trojčlenná kapela profesionálních hudebníků, dokonalý zvuk, repertoár nejširšího záběru taneční hudba, světové evergreeny i lidovky.
Obsazení: klávesy, alt sax, trubka. Na přání pořadatele lze rozšířit o 1- 2 zpěváky.
MARBO
hudební duo vám nabízí pro chvíle odpočinku a zábavy svoji produkci v širokém spektru žánrů.
WENDY´S FIVE HURIKÁN
klasická kapela pro zpříjemnění vašich slavnostních chvil. Skupina nabízí široký repertoár, který se od kapely takového ražení vyžaduje.
PROMETHEUS
řecká kapela, která vychází z řecké zpěvnosti a vrací se ke kořenům řeckých kapel v Brně
LAS VEGAS
zaručeně živá produkce kvarteta brněnských muzikantů, kteří s nadsázkou a humorem sobě vlastním připravili programová čísla:
Show:  "Cesta světem pop-music", "Country music",  "Oldies goldies", případně k tanci a poslechu 5 hodin plných taneční hudby.
SAGITTA
klasická barová kapela se zkušenostmi ze zahraničních angažmá v barech, na lodích atd. ve složení klávesy, altsaxofon, baskytara, zpěv nabízí repertoár světové taneční hudby, novinek popmusic našich i zahraničních, evergreeny, lidovky v podstatě vše na přání pořadatele či posluchačů.
HONZA HLAVÁČEK - ONE MAN SHOW
zpěvák, bavič, hudebníka šiřitel brněnského hantecu. Na jeho akcích to žije! Profesionální přístup, dokonalý zvuk, repertoár všech žánrů pro každou generaci. Pamatujte si, že ta nejlepší zábava je s Honzou!!!  Nabídka: hraní na akcích všeho druhu jako One Man Show - párty, oslavy všeho druhu,rauty, k poslechu i k tanci od evergreenů, přes country, lidovku, disco a rock Evegreeny v hantecu zpívá Honza z Oltecu - pódiové vystoupení na halfplayback. Písničky, básničky a povídky v brněnském hantecu. České a světové evergreeny - pódiové vystoupení na halfplayback s písničkamize svého CD Písničky ze vzpomínek (Surf, 2004) Luis Armstrong revival - pódiové vystoupení na halfplayback, i jako částpořadu České a světové evergreeny

PATROLA
staropražská kapela
POULIČNÍCI
skvělá trojka z Tábora v dobových kostýmech hraje jarmareční,pouťové, kramářské, staropražské, vojenské a hospodské písničky. Ideální pro městské slavnosti, jarmarky, hraní na ulici, ale i jako host jiného programu, či propagační a reklamní akce. V době vánoc hrají Pouličníci samozřejmě koledy, na náměstích, v kostelech,u vánočních stromů apod.
BRAČ
opravdu velký až třicetičlenný tamburašský soubor ze Studénky hraje na u nás nevídané strunné nástroje a je ozdobou městských slavností či hudebních festivalů.
BRNĚNŠTÍ HORNISTÉ
kvartet lesních rohů vám zahraje při slavnostních příležitostech, na vernisážích, svatbách, večírcích … Dále nabízíme vytrubování z věží, troubení při honech, nebo produkujeme stylovou hudbu na hradech a zámcích v dobových kostýmech.
ŽESŤOVÉ TRIO J.Leichera
krátká hudební vystoupení ve fracích či v dobových kostýmech
- fanfáry - intrády - koledy - halali
GAJDOŠI
špičkový hudební soubor brilantních instrumentalistů i zpěváků. Soubor vystupuje ve složení:
Písničky na přání
velmi variabilní pořad, souboru Gajdoši vděčně přijímaný pořadateli i publikem nejznámější písničky a melodie, které si posluchači rádi zazpívají, program, ve kterém se účinkující skutečně přizpůsobí přáním svého publika. Možné varianty koncertní i k tanci, nezřídka spojené, zejména při akcích senior klubů, setkáních i oslavách. Pro dospělé, kluby, Obecní a Městské úřady.

Vánoční koncert
Celovečerní koncertní večer, který přiblíží příběh o narození Ježíše s připomenutím vánočních zvyků, písní a koled.
OLDIES PARTY

ZIMOUR
Brněnská hudební skupina Zimour se orientuje na propojení country písní a osobitého humoru. Na repertoáru má Zimour jak skladby klasiků tohoto žánru, tak písničky původní. V případě požadavku pořadatele lze doplnit vystoupení o 4 páry tanečníků.
BOKOMARA
Brněnská skupina Bokomara vznikla v roce 1987 a je držitelkou Porty z roku 1999. Výchovný pořad skupiny Bokomara „Co je to folk?“ seznamuje posluchače s počátky ,vývojem a současným stavem folkové hudby. Přehledně vás zábavnou formou seznámí s dějinami světového folku a jeho hlavními osobnostmi.Pořad je určen pro vyšší ročníky Základních škol a pro studenty středních škol a učilišť. Pořad trvá cca jednu vyučovací hodinu.
FLERET a Jarmila Šuláková
Valašský folk a lidovky, ale i nadregionální repertoár známé Vizovické kapely - vítaný host na pódiích celé republiky.

KONCERTY
Zajistíme vystoupení kteréhokoliv interpreta (kapely) českého showbusinesu.
Realizované koncerty:
All - X Arakain Basiková Bára Bátra Dan Bende Petr a Bende band Bílá Lucie Bobek Pavel Brzobohatý Ondřej Buty Čechomor Čenský Jan Černocká Petra Černochová Tereza Daněk WabiDavid Michal Děda Mládek Ilegal band Fišarová Radka Fleret a J. Šuláková Gondík Dalibor Gondíková Adéla Greenhorns Háma Aleš HAMLETI (Gondík, Háma, Wehrenberg, Mazuki) Hlas Ivan Horváth Vlasta Hron Vladimír Hrůza Michal Izer Zdeněk Janda Dalibor Janků Heidi Janů Petra Javory Jíšová Pavlína Katapult Kerndl Laďa a Jazz Friends Macháček Jiří Machálková Leona Malásek Petr Martinová Věra MIG 21 Mišík Vladimír Mládek Ivan a Banjoband Mladý Josef Nagy Peter Náhlovský Josef Nedvěd František Nekonečný Dan a Šum svistu Olympic Ondřej Havelka a Melody makers Partyšová Gábina Patejdl Vašo Patrola Pilarová Eva Poutníci Prokop Michal Rangers Plavci Rosák Jan Spálený Petr Stryová Ilona - housle Support Lebiens Špinarová Věra The Fireballs rockn´roll Tublatanka Turbo Vondráček Petr Xindl X Zelená pára Zeťová Helena Žbirka Miroslav

Dechové soubory
Všechny kapely mohou hrát jak k tanci, tak samostatná koncertní vystoupení spolu s lidovými vypravěči.
Moravanka Moravěnka Mistříňanka Skoroňáci Žadovjáci Doubravěnka Veselá muzika Rozmarýnka
PRODUKCE
OSVĚTLENÍ
OZVUČENÍ
Návrat na obsah